Меморандум про співпрацю з благодійною організацією “Добровільна допомога Рівне”

30 червня 2015 року волонтерська організація “Самооборона Рівненщини” і благодійна організація “Добровільна допомога Рівне” підписали меморандум про  співпрацю.

2 0012 0022 003

 

Увага! У Рівному полюють “податкові” шахраї

Керівництво Державної податкової інспекції у місті Рівному ГУ ДФС у Рівненській області повідомляє про шахрайські дії невідомих осіб, які продовжують вимагати гроші у підприємців, видаючи себе за податківців.

Читати статтю повністю

Позашляховик Nissan повернувся з АТО

Майже півроку, з січня місяця, позашляховик Nissan King Cab  невпинно працював на користь Украінської армії на передовій, в районі міста Щастя, а зараз він потребує ремонту для відновлення працездатного стану. Після ремонту позашляховик знову буде доставлений на передову в зону АТО.

Дивитися більше фото

Співпраця з волонтерським батальйоном “ДАР”

В рамках співпраці волонтерських організацій Самооборони Рівненщини і “ДАР”, волонтери Самооборони Рівненщини пофарбували в маскувальні кольори і забронювали автомобіль Volkswagen Transporter , який належить волонтерській організації “ДАР”.

Дивитися всі фото

“DNR” тепер працює на Українську Армію

P1010718“Іспанський подарунок”, позашляховик Mitsubishi Pajero, з номерами “DNR”, після проведення капітального ремонту і покраски , був переданий нашим бійцям, і з сьогоднішнього дня буде служити в Українській Армії.

Це 19-тий (DVT-19)  автомобіль відремонтований волонтерами Самооборони Рівненщини і переданий Збройним Силам України.

Показати більше