Ще два військових атомобіля ЗіЛ-131 взяли на ремонт

P1010641Волонтери Самооборони Рівненщини  взяли на ремонт ще два військових атомобіля ЗіЛ-131.  Автомобілі потребують проведення ремонту паливної системи, усунення втрат масел, охолоджуючої рідини, повітря, а також ремонт електричної системи і зварних робіт.

Continue reading

Nissan King Cab (ДВТ-8) повернувся з АТО (Фото)

P1010634Nissan King Cab (ДВТ-8) повернувся із зони АТО для проведення ремонтних робіт підвіски (підсилення  ресор, заміна амортизаторів),  ремонту електричної системи, та проведення обслуговування (заміна масла в двигуні).

Читати статтю повністю

Ремонт військової техніки

P1010626Волонтери Самооборони Рівненщини взяли на ремонт ще кілька транспортних засобів з військових частин оперативного командування “Північ”, зокрема автомобіль ЗіЛ-131 і два причепа. Після проведення всіх необхідних ремонтних робіт, техніка буде готова до виконання бойових завдань у повному обсязі. Читати статтю повністю

Швидка допомога повернулася з АТО

P1010625Швидка допомога (ДВТ-2), пробігши 30 тисяч кілометрів по фронтових дорогах, повернулася із зони АТО для обслуговування та  проведення ремонтних робіт. На машині необхідно зробити ремонт кузова та замінити сайлентблоки та пружини підвіски. Після проведення всіх необхідних ремоних робіт швидка знову повернеться на передову.

Читати статтю повністю

Подяка “АЗС-сервіс” за надану допомогу

Волонтери Самооборони Рівненщини висловлюють подяку мережі автозаправних станцій ТОВ “АЗС-сервіс” за безкоштовно надене пальне, необхідне для доставки допомоги Українській армії в зону АТО, а також транспортування відремонтованих позашляховиків в зону бойових дій.

Читати повністю

Приєднуйтесь до акції “Великдень для бійців АТО”

J5HC__EqysEВвечері 6 квітня волонтери Самооборони Рівненщини відправляються в зону АТО, завозять два відремонтованих позашляховикі, які були придбали раніше за кошти меценатів :  Hyundai Galloper і Ford Maverick.   А також будуть доставлені Великодні подарунки для бійців АТО

Читати повністю

Фото відремонтованих автомобілів

P1010618Фото-звіт відремонтованих позашляховиків
Nissan Terrano ( dvt-14), Hyundai Galloper (dvt-15 ) і Ford Maverick (dvt-16), для наших бійців в зоні АТО.

Nissan Terrano ( dvt-14) передали  11 березня 2015 року Оперативному командуванню Північ Збройних Сил України.   Hyundai Galloper (dvt-15 ) і Ford Maverick (dvt-16) поїдуть 6 квітня в зону АТО і будуть передані 24 і 73 бригаді ВСУ.

Читати повністю