НІХТО КРІМ НАС

Не знаю, як у кого а у мене останнім часом настрій в ритм композиції. Ще чуть і взірвуся. Пам’ятайте всі – НІХТО КРІМ НАС!!!!!!!
НІХТО КРІМ НАС – не подолає корупцію!
НІХТО КРІМ НАС – не допоможе військовим!
НІХТО КРІМ НАС – не проконтролює реформи
НІХТО КРІМ НАС – не наведе лад у НАШІЙ хаті
НІХТО КРІМ НАС – ………
таких пунктів я можу писати безліч, але від писання потрібно переходити до дій, до конкретних дій, спрямованих на конкретний результат.
І починати треба негайно тобто вчора.
Пам’ятаймо
НІХТО КРІМ НАС

Олександр Гребенюк

Рівне – вставай!

Всі прекрасно знають українське прислів’я: “якби кізка не скакала – то б і ніжку не зламала” /(С)/.

Народ України живе так погано – бо за >350 років з нього в значній мірі було винищено генетику воїнів та господарників, а натомість штучно насаджено рабський страх і пієтет до намісників козломордих орків: комуністів Кравчука, Кучму, Ющєнка, Януковича, Вальцмана.. унд всієї їхньої камарильї.

Всі ці члєнососи руссіш-рейху насправді абсолютно не відповідали своїми якостями керівникам України. Вони були завжди чужими тій Україні, котра НАША.

Вдумайтесь – НАША!!! Наша ЛЮБА НЕНЯ-УКРАЇНА!!! БАГАТОНАЦІОНАЛЬНА ВІЛЬНА УКРАЇНА!!! УКРАЇНСЬКА (У ВСІЙ СВОЇЙ РІЗНОМАНІТНОСТІ) УКРАЇНА!!!

РУСЬ-УКРАЇНА Святослава Великого, Ярослава Мудрого, Конашевича-Сагайдачного, Сковороди, Єрмака, Сірка, Залізняка, Хмеля, Шевченка, Бандери, Шухевича, Стуса, Івасюка, Чорновола, НІГОЯНА, ЖИЗНЄВСЬКОГО, “БІЛОГО”, “ДАНА”, “СЄВЄРА”, “ДИНАМІТА”…

А великий шматок нашого Народу все ще не здатен відродити власну совість, все ще не готовий зрозуміти, що НІХТО за кожну конкретну людину не буде робити її власну роботу!

Тимчасово зробити – так. Підмінити на зміні – так. Розбудити вчасно – так. АЛЕ НЕ ПОСТІЙНО ХОДИТИ ЗА НЕЇ НА РОБОТУ!

Небесна Сотня продемонструвала свої найкращі духовні та жертовні якості. І розбудила в десятки разів більше людей. Котрі до того були нерішучі.
Проте цього мало. Дуже мало!

Нині наші мужні воїни, хлопці та дівчата, гинучи тисячами, розбудили вже десятки тисяч. Котрі готові, як і Небесна Сотня, до кінця виборювати свободу свого Народу.
Але цього також дуже мало!!!

Населення України нині нараховує близько 45 мільйонів. То чому ДЕСЯТКИ МІЛЬЙОНІВ думають, що УСІ ПАТРІОТИ власною кров’ю та життям мають їм забезпечувати їхні життєві примхи?!

Панове,
або ви громадяни України, або ви вороги, або ви раби, котрим похєр де жити. Тоді вибачайте – і відношення до вас буде як до рабів.

Вибір – за вами, панове!

Слава Україні!
Слава її героям!
Слава Нації!
Смерть ворогам!

Разом – і до кінця!

Звіт. Авто, що обороняють Україну

Накопилось вже багато про що потрібно прозвітувати. Від сьогодні постараємося потрошку той звіт оприлюднювати.
Отож, техніка, яка вже відправлена на схід та воює….

Велика дяка бійцям “Самооборони Рівненщини”, які  щоденно працюють на користь нашої Неньки та всім-всім, хто долучається до допомоги нашим воякам на сході. Зокрема пророблена величезна робота по придбанню, доставці, ремонту та транспортуванню на передову автомобілів та техніки…

автобус DAF BOVA T3 поїхав у батальйон “Донбас”;
Вольцваген-T4 поїхав у РМГБОП;
автомобіль ВАЗ 2101 поїхав до 1 БТТр 80 ОМБр;
авто ГАЗ 27-52 поїхав у той же 1 БТТр 80 ОМБр;
ще один Вольцваген-T4 поїхав у батальйон “Донбас”;

Для бійців в зону АТО рівняни придбали автобус (ВІДЕО)

news27936

Нині він красується на центральній площі міста, а вже за тиждень буде на передовій. Для бійців в зону АТО рівняни придбали автобус. Про це місцеву самооборону попросило командування батальйону «Донбас». Гроші на транспорт для військовослужбовців збирали декілька тижнів.
Читати статтю повністю

Вітання з Днем Української Армії

Дорогі браття та сестри Українці!
З Днем Української Армії вас усіх!

Це мабуть вперше у житті в День Армії у багатьох із нас виступають на очах сльози. Сльози вдячності, любові, гордості та величезної пошани до наших Лицарів, наших Захисників-героїв. Але і з домішком сліз горя, суму та скорботи за загиблими, скаліченими Героями та їхніми родинами.

Завжди пам’ятаймо та допомагаймо нашим Героям! Чим можемо допомагаймо їхнім родинам, а також героям, скаліченим війною: матеріально, увагою, добрим словом вдячності та любові.

Надійний тил – ЦЕ ТАКОЖ ФРОНТ! Запитайте в будь-якого солдата.
Тому, якщо самі з різних причин не можемо воювати проти козломордих нацистів-путлєровців зі зброєю в руках, то нехай нашою зброєю стануть наша відданість Україні, наші серця, наш незламний український дух, наша всемірна підтримка українських воїнів-героїв.

Нашому поколінню випала величезна місія та честь – перейняти український прапор боротьби від наших предків: лицарів Святослава, козаків Запорізької Січі, воїнів УПА, вчергове захистити свою землю від сатанинської московитської орди і нарешті відновити історичну справедливість, зруйнувавши дощенту імперію зла і станцювавши гопак на розвалинах Кремля.
І так буде!

Слава Україні!
Слава її Героям!
Слава Нації!
Смерть ворогам!
Україна – ПОНАД УСЕ!

Героям тричі:
СЛАВА!
СЛАВА!
СЛАВА!

 

Рівнянам показали автобус, придбаний для АТО [ФОТО]

i039042Його привезли на майдан Незалежності у Рівному.

Як розповів керівник самооборони Територіальної громади Рівненської області Ігор Федетчак, придбали автобус на прохання одного з добровольчих батальйонів, які нині воюють на Сході країни.

Читати статтю повністю

Ще один побратим відправився на передову. Божого благословіння тобі брате!!!

Черговий раз найкращі відправляються в пекло війни.
Вже багато найкращих не з нами, без сумніву у світі кращому, але…
Господи – зажди найкращих забирати, вони ще потрібні на цьому світі, їх сила, їх дух, їх енергія, їх світло… потрібні тут, на цій грішній землі.
Ще за одного нашого побратима будемо молитись гречно та всіляко допамагати йому.
Братику – ти дійсно найкращий!!!
Божого благословіння тобі брате!!!
Хай Янголи, що дав, іще дасть тобі Господь воювють поряд з тобою і тебе бережуть!!!

Про “вкиди” в інформаційне поле

Останнім часом різко почастішали вкиди псевдоаналітичних статей в інформаційне поле України та всього світу зі сторони хуйлостанських служивих.

Хочемо загострити увагу побратимів на даному факті, використовуючи чудовий приклад – ось оцю статтю в “Обозрєватєлі”.

Відразу скажемо наступне: геть усі події та публікації в пресі, підконтрольній олігархату та колишнім ригоАналам (а іншої в нас практично немає. В тому числі й “Обозрєватєль”  :(  ) слід сприймати надзвичайно критично. Бо ви там не знайдете чистої правди. В кращому випадку вдумливий читач побачить ієзуїтську суміш напівправди й відвертої брехні, вигідної кому завгодно, лише не Українському Народові.

Тобто, ще раз: вельми критично сприймайте хуйлостанську мас-медію! В них за основу можна брати лише певні факти, а не їх тлумачення!

Отже, чим ближче підбирається білий полярний лис до Хуйла, а значить і до наступників єнакієвского звєроящєра “ООО Вальцман сотоваріщі” – тим частіше з’являтимуться подібні псевдоаналітичні статті від таємничо-безіменних “друзів України”.

Головний месидж подібних статей:
“Появилась информация, что в Кремле принято странное решение ­ отказаться от значительной части международных и внутренних проектов и все высвободившиеся силы, все имеющиеся ресурсы бросить на раскачивание ситуации в Украине. Даже Ротенберги и “Роснефть” не получат обещанных денег ­ все пойдет в Украину. Причем, все это пойдет не на военное раскачивание, а на экономическое и политическое, т.е. массовый подкуп украинских должностных лиц, экономические и политические диверсии, развал украинской экономики и политики, разжигание протестных настроений и нового майдана уже против текущей власти“.

Що ми бачимо? – Вальцмановці вустами безіменних “оналітєгов” заздалегідь кажуть:
“мілиє наші лошари! корупція срєді чиновников, повна жопа в економіці та пройоб в політікє – це ісключітєльно путєнські проіскі! Це вражескоє дєло і ми тут ніпрічом! На самом дєлє ми, вальцмановци-“цари звєрєй” – прєкрасниє чєсниє мілиє люді, мірового уровня спєциалізди, гордость олігархов-коррупц…, соррі, богоізбраного народа! І єщо одно: уважаємиє лохі, любИє протєсти протів нас, і, нє доведі Ієгова, новий Майдан-3 – ето агєнти фашистского Хуйла! Которие жестоко будут наказани народним захарчєнковскім “Бєрку..”, соррі, аваковскім “Кієвом-1″”.

НАРОД! НЕ ВЕДІТЬСЯ НА ПОДІБНЕ РОЗВОДІЛОВО!

Це лише відверті вороги-рашисти та 5-та колона Хуйла можуть розкрадати бюджет, впроваджувати корупційні схеми, виправдовувати вбивць Небесної Сотні та зраджувати наших воїнів, котрі кладуть свої життя за нас та наших дітей!!!

І цей же ворог першим горланить “Тримай злодія! Нє смєй люстріровать і наказивать убійц і гопніков – ето нє по європєйскі! Лучше ідітє в наш [карманний] суд!”

Шановні громадяни, подумайте самі і затямте:
* завжди слухайте своє серце та холодний розум, не піддавайтесь емоціям телевізорів;
* провладні “воплі і соплі” щодо “проісков путєна” – це не боротьба влади проти несправедливості, а зовсім навпаки! Це:

  • корупція на всіх рівнях,
  • зрада та смерті наших воїнів зі сторони генералітету-кротів хуйлостану,
  • вбивства захарченко-аваковцями патріотів України,
  • покривання пшонківсько-яремовськими прокурорськими падлюками вбивць Небесної Сотні,
  • азаровсько-яценюковські “реформи” (а насправді повна їх відсутність),
  • тотальна брехня януковича-вальцмана,
  • і в результаті повна заморозка статусу-кво Системи. Зі старими свинячими рилами біля годівниці.

Національно-визвольна війна Українського Народу проти внутрішніх та зовнішніх окупантів продовжується!
Активно допомагаємо армії і гуртуємось для боротьби із внутрішніми агентами Хуйла!

Любі українці!
Багато з нас ще просто не усвідомлює: нам Історією відведено унікальний шанс та нагорода – бути безпосередньою причиною, учасниками та свідками падіння хуйлостану!

Слава Україні!
Слава її героям!
Слава Нації!
Смерть ворогам!

 

Камо грядеши vs пакування нинішньою владою валіз на Ростов

Згідно підписаного власноруч указу № 896/2014 Порошенко зробив генералами поміж іншими “ахтунгами” також і прокурора Рівненської області Кубрака Сергія Михайловича та Федика Романа Романовича, прокурора Дніпропетровської області, який у минулому працював прокурором міста Рівного.

А Олега Шрама, заступника начальника відділу Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України, який працював начальником слідчого відділу прокуратури міста Рівного, Порошенко нагородив медаллю “За бездоганну службу” ІІІ ступеня. В Указі президента України йдеться, що нагороди він удостоєний “за значний особистий внесок у розбудову правової держави, захист конституційних прав і свобод громадян, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм” та з нагоди Дня працівників прокуратури, який відзначався вчора, 1 грудня.

Більшого цинізму та зневаги до власного Народу важко навіть уявити. Зрівнятися з цинізмом Порошенка може лише Янукович.

Дожилися. Замість жорсткої люстрації та непримиренної боротьби з корупцією Порошенко помимо щедрих обіцянок лохам роздає звання хєнєрала (а значить підвищені оклади, пенсії та інші приємні ніштяки по довічному утриманню) лакузам та псам януковицького (як нині бачимо, також і свого – бо ж нічого не змінилося!) режиму.

Проковтнемо?! Та ніколи!!!

Самооборона територіальної громади Рівненської області вже зверталася до генпрокурора Яреми з приводу численних корупційних фактів Кубрака, просила провести внутрішнє розслідування і як мінімум вигнати хабарника та «дахувальника» з посади. При цьому наводилися численні факти (більш як на 70 сторінках!). Натомість отримала лише відписку від якогось київського прокурорського клерка.

Шановні громадяни! Революція продовжується! Вона вже давно переросла у Національно-визвольну війну Українського Народу. Але будемо відвертими – окрім зупинки наступу тоталітаризму життями Небесної Сотні та заміни одних рил біля державного корита на інші ми нічого вагомого ще не добилися!
Війна нині йде на два фронти – зовнішній та внутрішній. І якщо на зовнішньому фронті наші воїни своїми тілами жертовно та мужньо прикривають майбутнє наших дітей (кожен день гинуть справжні патріоти України! Винищити їх – це і є справжній план і справжні домовленості вальцмана-хуйла), то на внутрішньому, скажемо відверто, ми всі у величезному боргу перед Україною!

Громадяни України! Дорогі краяни! Не будьмо байдужими! Геть самозаспокоєння! Інакше нас знову чекатиме 2005-й рік – рік зневіри, розпачу, краху сподівань та неприхованого торжества «любих друзів»-виродків!

Об’єднуємось і продовжуймо нещадну війну із Системою! У себе в селі, місті, обласних центрах, у Києві. Не бійтеся нікого і нічого, як нічого не боявся наш покійний побратим Сашко Білий!

Влаштуємо лакеям Системи «донецький аеропорт» на місцях! Під їхніми ногами має горіти земля!
За нами Правда та майбутнє наших дітей.

Слава Україні!
Слава її героям!
Слава Нації!
Смерть ворогам!