20.10.2014

20.10.2014 активісти “Громадського формування Рівненщини по охороні державного кордону та забезпеченню правопорядку” прийняли участь у забезпеченні правопорядку по вул. Кіквідзе, 18 м. Рівне, де всупереч волі територіальної громади Рівного триває незаконне будівництво магазину.
Спільними зусиллями вдалося не допустити масштабних та кровопролитних сутичок незадоволених рівнян з найнятими забудовником “тітушками”, хоча розбитих носів цілком уникнути все ж не вдалося.

16.10.2014

16.10.2014 активісти “Громадського формування Рівненщини по охороні державного кордону та забезпеченню правопорядку” разом із правоохоронцями прийняли участь у забезпеченні правопорядку на Майдані Незалежності м. Рівне, де в рамках зустрічей з виборцями виступав лідер правого сектору Дмитро Ярош.

Покрова Пресвятої Богородиці

Зі святом брати та сестри Українці та наші друзі!!!
А недругам – хай земля буде пухом, якщо не покаються…

І бережи нас Богородице, молись за нас!!!

 

Покрова Пресвятої Богородиці
Покрова Пресвятої Богородиці
Козацька ікона Покрови Пресвятої Богородиці
Офіційна назва Покрова Пресвятої Богородиці
Інші назви Покрови
Ким святкується православними християнами
Дата 1 (14) жовтня
Пов’язаний з Богородицею

Покро́ва Пресвято́ї Богоро́диці — християнське[1] і народне свято, відзначається церквами східного обряду (православними та греко-католиками) 14 жовтня.

З 1999 року свято Покрови в Україні відзначається як День українського козацтва[2]. Традиційно вважається, що на Покрову у 1942 році було утворено Українську повстанську армію, тому 14 жовтня святкується як день УПА, проте деякі історики схильні вважати, що дата утворення є суперечливою[3].

З 2014 року указом Президента України Петра Порошенка на свято Покрови призначено День захисника України[4].

Легенда

За легендою, у цей день військо давніх русів на чолі з Аскольдом взяло в облогу центр православ’я — Константинополь, намагаючись захопити місто. Мешканці столиціВізантії у гарячий молитві звернулись до Богородиці з проханням про порятунок. І Богородиця, за оповіданнями, з’явилася перед людьми та вкрила їх своєю покровою (омофором). Після цього вороги вже не могли побачити цих людей.

Як вказують деякі джерела, вражений Аскольд та його дружинники прийняли святе хрещення та стали християнами.

За іншою версією, натхненням для свята стало видіння Андрія юродивого під час облоги Константинополя військами агарян. Пресвята Богородиця з’явилася мешканцям міста у храмі та прийняла їх під свій захист покров. Після цього війська противника відступили, а місто було врятовано.

Варіант легенди з сарацинами (в переказі Димитрія Ростовського)

У 910 році, при імператорі Левові Мудрому та патріарху Макарієві, візантійська імперія вела війну з сарацинами-мусульманами (в ряді джерел — з племенами русів) й Константинополю загрожувала небезпека.

У недільний день, 14 жовтня, під час всеношної, коли «Влахернский храм» був переповнений тими, що моляться, святий «Андрій, Христа ради юродивий» (Андрій, що споглядав це диво, був слов’янином, у молодості потрапив до полону й був проданий у Константинополі в рабство місцевому жителю Феогностові), о четвертій годині ночі, піднявши очі до неба, побачив що йде по повітрю Пресвята Богородиця, осяяна небесним світлом й оточена ангелами і сонмом святих (Богородицю супроводжували Іоанн Хреститель та Іоанн Богослов).

Димитрій Ростовський повідомляє такі подробиці про чудесне явлення:

Коли св. Андрій з Єпіфанієм споглядали це чудове бачення, Богоматір молилася довгий час, обливаючи сльозами Свою Боговиднеє й Пречистеє обличчя. Закінчивши тут молитву, підійшла до престолу, молилася й тут за стоявший нарід. Після закінчення молитви, зняла з Себе сяюче на зразок блискавки — велике й страшне покривало, яке носила на Пречистім чолі Своїм, й, тримаючи його з великою урочистістю Своїми Пречистими руками, розпростерла над усім стоявшим народом. Здивовані ці мужі досить довгий час дивилися на це розпростерте над народом покривало, та сяючу на зразок блискавки „славу Господню“. Й доки була там Пресвята Богородиця, видно було покривало; а коли відійшла Вона, зробилося й воно невидиме. Але взявши його з собою, Вона залишила благодать бувшим там.

Історія відзначення свята

білокам’яна Церква Покрова на Нерлі, 1165 р.

Відзначення свята Покрови має дуже глибоку історію в Україні. Хоча свято було впроваджене ще з часів хрещення Русі, особливе шанування Покрови Богородиці починається з 12 століття, при князеві Андрії Боголюбському, який і збудував Покровську церкву на річці Нерль біля свого заміського замку Боголюбове. Перші монастирі на честь Покрови Богородиці виникли в Північній Русі — Звєрін Покровський в Новгороді (12 ст.) і Покровський в Суздалі (1364).

У Росії свято окрім того пов’язане з певними історичними подіями Середньовіччя. На Покров 1552 року армія царя Івана Грозного здобуло Казань. На честь цього у Москві постав храм Покрова, що на Рву. На Покров 1618 року московське військо князів Ф. Мстиславського і Д. Пожарського відбило нічний штурм міста польсько-запорізьким військом принца (і обраного царя) Владислава і гетьмана Сагайдачного. Це була єдина перемога москвичів над поляками і запорожцями, але, оскільки вона відстояла престол Михаіла Романова, вражені цар і його вельможі відразу звели у своїх московських маєтках «по обєту» декілька дерев’яних Покровських церков — у Покровському-Рубцові (цегляна з 1619–1626), Мєдвєдкові (цегляна з 1635–1640), Ізмайлові (цегляна з 1676–1682) та Філях (цегляна з 1693).

На території України найстарішою церквою, яка присвячена святу Покрова, є Покровська церква в селі Сутківці Хмельницької області, зведена у 1467 р. як фортеця.

Покрова Пресвятої Богородиці була одним з найголовніших свят запорозьких козаків, котрі будували багато однойменних храмів та шанували особливо ікони Покрови. Деякі Покровські храми, переважно 18 століття, вціліли до нашого часу. Перлиною української архітектури можуть вважатися Покровський собор Харкова, зведений у 1689 р., у стилі мішаного козацько-московського бароко, такиївська трибанна церква Покрови на Подолі, що зведена у 1766 році видатним Григоровичем-Барським.

Свято Покрови Пресвятої Богородиці деякими невипадково вважається днем створення Української повстанської армії (УПА). Цього дня починаючи з 2005 року в містах України відбуваються хода та мітинги прихильників українського націоналізму.

У жовтні 2014 року Володимир В’ятрович, директор Українського інституту національної пам’яті, запропонував замість Дня захисника Вітчизни відзначати День захисника України саме на Свято Покрови, мотивуючи це історичною традицією вшанування українського війська у цей день[5][6].

14 жовтня 2014 року Президент України Петро Порошенко з метою вшанування традицій та на підтримку ініціативи громадськості скасував відзначення Дня захисника Вітчизни і встановив свято День захисника України, яке відзначатиметься щорічно 14 жовтня[4].

Свято Покрови — давнє українське свято

Загальновідомою ознакою Покрови є те, що вона покриває землю або листям, або снігом.

До Покрови завершувався період сватань і приготування до весіль, який починався після Першої Пречистої.

До початку жовтня закінчуються усі найважливіші сільські роботи на землі (в тому числі сівба озимих) — завершено хліборобський цикл робіт. Зібраний урожай (достаток) та більш-менш вільний час дають можливість для проведення весіль. Це найблагодатніша пора для весільних гулянь, початку вечорниць. Звідси беруть свій початок весільні осінні тижні. Згодом, під впливом християнства, виникла традиція, що дівчата, котрі бажали взяти шлюб саме цього року, мали побувати на святі Покрови у церкві і помолитися: «Свята Покрівонько, покрий мені голівоньку», «Мати-Покрівонько, покрий Матір сиру Землю і мене молоду», «Свята мати, Покровонько, накрий мою головоньку, хоч ганчіркою, аби не зостатися дівкою». Це свято — покровитель весіль, початок сезону на сватання та весілля, які закінчувались за два тижні до Пилипівського посту.

А на Поділлі дівчата казали: «Свята мати, Покровонько, завинь мою головоньку, чи в шматку чи в онучу — най ся дівкою не мучу!»

Існувала навіть прикмета: якщо на Покрову сніг — буде багато весіль.

Сніг дає привід порівнювати сніговий покрив з весільним покривалом, а оскільки в цей час свідомо призначене і свято Пресвятої Богородиці, то ці порівняння розповсюджуються і на неї.

У багатьох народів, зокрема і у слов’ян, покривало (фата) вважалося дуже важливою весільною оздобою, взагалі слугувало ознакою заміжжя. За описами арабського письменника XII ст. свідчиться, що якщо комусь подобалась дівчина, то він накидав їй на голову покривало і вона мусила стати його дружиною (точніше, мабуть, це була пропозиція до шлюбу). Та і зараз ми знаємо, що весільна фата ще широко представлена у весільному обряді.

Як відомо, після одруження дівчина була вже молодицею і мала покривати голову наміткою чи хусткою. Намітка — це стародавнє вбрання заміжніх жінок, яке зав’язували навколо голови. Вже після просватання дівчині-нареченій покривали голову хусткою. Для дівчат Покрова — найбільше свято: у молоді починався сезон вечорниць, а у господарів — період весіль, і юнаки залюбки брали участь у весільних обрядах.

 

http://uk.wikipedia.org/wiki/

Можливо вже досить?

Місто вже просто перенасичене зовнішньою рекламою з передвиборчою агітацією різних партій. Не будемо розписувати як ми не любимо усіх цих зрадників і брехунів. Звернемо увагу на одне – останнім часом у тренді гнобити регіоналів де тільки можна. Воно то правильно, є за що. Але якось не справедливо це по відношенню до інших їх товаришів. Чим бандити з Батьківщини кращі за бандитів з вчорашньої Партії Регіонів? Чим партія зрадника-головнокомандуючого краща за партію проФФесора, коли на руках обох кров українців? І це саме стосується і усіх інших.
Окремої уваги коштує вартість оренди рекламної площі та її кількість на вулицях, що у світлі сьогоднішніх обставин виглядає просто непристойно. А ще це говорить про те, що вони тебе, любий виборцю, мають за лоха. І тебе, і мене, і її, і його, і всіх нас. Взагалі усі дуже хотіли «зміни системи», а тепер знову грають за їх правилами. Можливо вже досить?

Наше Рівне.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1547287065505929&id=100006739519399

ДО УВАГИ ПАТРІОТІВ УКРАЇНИ !!! 16 жовтня, о 16.30 в Рівному

ДО УВАГИ ПАТРІОТІВ УКРАЇНИ !!!

16 жовтня, о 16.30 в Рівному відбудеться зустріч з провідником політичної партії «Правий Сектор» Дмитром Ярошем.

Зустріч відбудеться на Майдані Незалежності.
БУТИ ВСІМ!!!

Лідер “Правого Сектору”, воїн та провідник, відповість на всі запитання, розповість про бойові будні на передовій та представить кандидатів від своєї політичної партії.

З нами Бог! З нами Правда!
За нами – Україна!

Слава Україні!

Мил-дот и как его использовать

1.Что такое снайперский мил-дот.

Классический мил-дот представляет собой тонкое перекрестие, по сторонам которого располагаются отметки в виде круглых или овальных точек. Угловое расстояние между соседними точками равно 1/6400 или 1/6280 окружности, что приблизительно равно одному милирадиану. Из геометрии следует, что при угловом расстоянии 1 милирадиану линейное расстояние между проекциями соседних точек на мишень будет равно 1/1000 дистанции до мишени. То есть на дистанции 10 метров расстояние между точками сетки на мишени будет 1 см, 50 метров – 5 см, 100 метров – 10 см и так далее. Это соотношение безразмерное – значит, сетка работает с любыми единицами измерений; это соотношение не привязано к конкретному оружию, боеприпасу или задаче – следовательно, мил-дот одинаково подходит для любого оружия. Да и само соотношение 1/1000 очень упрощает произведение расчетов. Разумеется, существуют десятки таблиц с уже вычисленными соотношениями «размер – расстояние»: для ростовой фигуры, для разных животных, техники, строений и т.д., но при необходимости нужные вычисления несложно произвести в уме.

Будучи удобной и универсальной сеткой мил-дот быстро завоевал популярность сначала в армии США и стран НАТО, а затем и у охотников и любителей стрелкового спорта по всему миру. Стали появляться ее вариации – на прицелах большой кратности точки делают меньше размером, т.к. классическая точка в 0.2 мила закрывает слишком большое поле зрения. Так же часто середина промежутка отмечается дополнительной риской, вместо круглых точек делаются вертикальные черточки и т.д. Но суть остается прежней — только сетка основанная на милирадианной системе имеет право называться мил-дотом.

2.Калибровка прицельной сетки.

Определить цену деления прицела очень просто. Достаточно растянуть возле мишени строительную рулетку, посмотреть на нее через прицел, и отметить на каком расстоянии друг от друга расположатся деления сетки. Лучше измерять расстояние не по соседним делениям, а по возможно большему их количеству – так меньше погрешность. цена деления = расстояние между крайними точками / число делений

3.Для чего нужы все непонятные циферки и буковки выше?

А нужны они нам для того, чтобы понять,фейковая сетка у нас или нет. И как было напиано выше, мил-дот не сделан для какого-то конкретного комплекса оружие/патрон, а погрешность незначительна при стрельбе, что должно благотворно повлиять на эту самую стрельбу.

  1. Расчет расстояния по сетке мил-дот.

Расчет до безобразия прост и весьма точен, объясню крайне просто и доходчиво. Все что нам нужно знать, так это :

  1. Размер цели (высота цели)
  2. Кратность синхронизации (смотри в ттх прицела)
  3. кол-во милов (отрезков) которые цель закрывает

выглядит примерно так (h*X синхронизации)/кол -во милов Или по русски : высоту (рост цели) умножаем на кратность синхронизации и делим полученное на милы, которые цель закрывает Для простоты усвоение произведем простой расчет: Биоцель ростом в 180 сантиметров (средний рост человека) умножаем на кратность синхронизации…к примеру пусть будет х10 и все это делим на милы…допустим цель закрыло 5 милов, то получим 360 метров, всего то, причем это расстояние будет неизменно, независимо от угла атаки.

http://q99.it/8dYVcUo