Із Рівного на передову в зону АТО вирушили бойові автівки [ФОТО]

Напередодні хлопці з Рівненської самооборони вирушили в далеку дорогу на схід. Перед цим автомобілі освятив священик.

 

Повезли хлопцям з добровольчих батальйонів бойові машини. Разом із ними до Старобільська вирушила вантажівка із гуманітарною допомогою для мирного населення. Це майже 10 тонн речей – засоби реабілітації і теплий одяг з Данії. Від себе та рівнян волонтери передали мирним жителям продукти, а українським бійцям готові страви – борщ з пампушками і кашу зі шкварками.

ui14227020551

Відправлені автомобілі готували до бойових дій в одній з СТО за містом. Директор станції розповів, що в цьому процесі задіяний весь колектив: хто крутить, хто запчастини замовляє, хто в інтернеті працює. І роблять це все безкоштовно.

– На цій базі ми ремонтуємо машини, які вже воюють, а також збираємо кошти, щоб купити нові, переобладнуємо і відправляємо на фронт. Джипи, буси, усе, що потрібно Збройним силам і добровольчим батальйонам, – розповів Ігор Федетчак, керівник Самооборони Рівненщини.

ui14227020552

http://www.rivne1.tv/Info/?id=44097

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>